UEFA KUPUJE LJUBAV ENGLEZA: Svi premijerligaši istupaju iz Superlige, čeka ih pozamašna naknada?!
RAT još uvek traje, a trenutno vodi UEFA.
FOTO: Depositphotos
Senzacionalnu najavu izneo je Bi-Bi-Si. Engleski medij tvrdi da je novac jedini motiv tamošnjih klubova da istupe iz Superlige.
Kako navode svih šest klubova (Totenhem, Liverpul, Mančester siti, Mančester junajted, Arsenal i Čelsi) dobiće pozamašnu sumu novca od UEFA. Ovu odluku saopštiće u utorak u večernjim satima.
Zanimljivo da medij navodi da je novac ponuđen samo engleskim, a ne španskim i italijanskim klubovima...
Preporučujemo
JUNAJTED KREĆE PUTEM ČELSIJA I SITIJA?: Hitan sastanak na Old Trafordu
20. 04. 2021. u 23:25
NOVI UDARAC ZA SUPERLIGU: Siti zvanično istupio! Oglasio se i Čeferin
20. 04. 2021. u 22:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)