FERGUSON O BEOGRADSKOJ DRAMI: Plakao sam, bilo je fantastično
SER Aleks Ferguson, legendarni menadžer Mančester junajteda priznao je koliko mu je teško pala utakmica između Srbije i Škotske u Beogradu.

FOTO: EPA
U meču baraža za plasman na EURO Škoti su šokirali "Orlove" posle penala 5:4 (1:1) i izvadili vizu za veliko takmičenje posle 23 godine.
Škot i živa legenda Junajteda proživela je triler na stadionu "Rajko Mitić".
"Kada je Srbija dala gol u poslednjoj sekundi pomislio sam 'O Bože, idemo u produžetke, nemamo šanse'. Ali onda su naši igrači prozreli situaciju i prošli na EURO", počeo je Ferguson.
Ostala je upamćena i izjava strelca gola za "suknjice" Rajana Kristija, koji je u tom trenutku zaplakao od sreće.
"Ja sam već plakao kada sam video da isto čini Rajan. Bilo je fantastično. Pričamo o velikom pogonu za zemlje, neverovatno".
Upravo ta scena sa Kristijem odslikava stanje u čitavoj zemlji.
"Kristi je plakao za Škotsku, za svakog navijača naše zemlje. Sve je to odjek velike ljubavi prema Škotskoj i fudbalu. Nestvarno", poručio je Ferguson.
Škoti će biti jedni od domaćina predstojećeg kontinentalnom šampionata, pa će tako u Glazgovu dočekati Češku i Hrvatsku, a onda igrati na komšijskom Vembliju sa Engleskom.
Preporučujemo

SINEROVOJ DOMINACIJI NEMA KRAJA: Svetski broj jedan nastavlja "šetnju" do finala Sinsinatija
ITALIJANSKI teniser će se u trećem kolu prestižnog mastersa sastati sa Gabrijelom Dijaloom (1.00).
11. 08. 2025. u 12:16

CEO BALKAN SE SMEJE USTAŠAMA: Hvalili se da su palili srpske zastave osvojene u tuči, a ovo je istina
HRVATSKA još uvek slavi zločinačku akciju "Oluja" tokom koje je proterano više od 200.000 Srba sa svojih vekovnih ognjišta, a toj histeriji pridružili su se i navijači Hajduka, "Torcida Split". No, ustaški pir koji su priredili uz novi skandal, paljenje srpskih trobojki, na kraju im se obio o glavu - jer se saznalo odakle im te zastave...
11. 08. 2025. u 16:04

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)