ARGENTINCI STRAHUJU: Mesi se povredio, PSŽ otkrio kad se vraća treninzima

Časlav Vuković

05. 11. 2022. u 14:04

ARGENTINA važi za jednog od glavnih favorita da osvoji Mundijal. Ipak, strah je zavladao u ovoj južnoameričkoj zemlji zbog informacije da se povredio Lionel Mesi.

АРГЕНТИНЦИ СТРАХУЈУ: Меси се повредио, ПСЖ открио кад се враћа тренинзима

Tanjug/AP

Ovu vest je potvrdio PSŽ i naglasio da jedan od najboljih fudbalera svih vremena neće igrati protiv Lorijena.

- Mesi ima problem sa upalom Ahilove tetive. Povreda je lakše prirode i očekuje se da će se vratiti na treninge sledeće nedelje - navodi se u sopštenju kluba sa "Parka Prinčeva".

Treba reći i to da mnogi smatraju da majstor iz Rosarija nije povređen, već je tražio od Kristofa Galtijea da ga odmori kako bi što svežiji i spremniji bio za Svetsko prvenstvo.

Mesi igra sjajno ove sezone. On je u Ligi 1 do sada postigao sedam golova i upisao 10 asistencija.

Podsetimo, Argentina se na Mundijalu nalazi u grupi sa Saudijskom Arabijom, Meksikom i Poljskom.

BONUS VIDEO: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)