POZNATO KOLIKO ĆE KALINA ZARAĐIVATI: Zvezda za Kalinića izdvaja 2.4 miliona evra?
NIKOLA KALINIĆ će od naredne sezone nositi dres Crvene zvezde, a poznato je i koliko će šampiona Srbije koštati usluge reprezentativca naše zemlje.
Foto: Nebojsa Parausic
Specijalizovani košarkaški sajt Eurohoops preneo je informacije do kojih je stigao pouzdani novinar Čema de Lukas. Prema njima, Kalinićeva neto plata po sezoni iznosi 1.2 miliona evra.
Reprezentativac Srbije prošle sezone igrao je za Valensiju u čijem dresu je prosečno beležio 10.4 poena, 3.4 skoka i 3.2 asistencije u Evroligi.
Pre toga je pet godina bio član Fenerbahčea u koji je 2015. otišao upravo iz Zvezde. U sezoni 2016/17. osvojio je Evroligu sa istanbulskim velikanom.
Momak iz Subotice ponikao je u Spartaku, a tokom karijere bio je član i Novog Sada, Vojvodine i kragujevačkog Radničkog.
Preporučujemo
BOMBA U NAJAVI: Kalinić odbija Barselonu zbog mnogo unosnije ponude od - ZVEZDE?
15. 07. 2021. u 18:22
NOVA DETONACIJA NA MALOM KALEMEGDANU: Stefan Jović sve bliže povratku u Crvenu zvezdu
15. 07. 2021. u 20:42
KALINA SE VRATIO KUĆI! Zvezda potvrdila dolazak reprezentativca Srbije
15. 07. 2021. u 19:00
RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka
U poslednjem ovosezonskom bundesligaškom meču pred svojim navijačima, Borusija Dortmund će od 20.30 na "Vestfalenu" ugostiti Ajntraht. Tim Nika Kovača ima pet bodova više od Lajpciga na dva kola do kraja i večeras bi mogao zaključati drugo mesto na tabeli, dok Frankfurt još uvek vodi žestoku borbu za mesto koje vodi u Evropu i pozitivan rezultat mu je preko potreban.
08. 05. 2026. u 06:59
HRVAT ŠOKIRAO NOVAKA ĐOKOVIĆA U RIMU! Ko je ovome mogao da se nada?
Novak Đoković je na turniru iz ATP masters serije 1000 u Rimu danas doživeo nešto potpuno neočekivano.
07. 05. 2026. u 16:44
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (1)