ŠOK U MADRIDU: Trener Reala doživeo srčani udar i hitno prebačen u bolnicu

Olja Mrkić

05. 06. 2022. u 15:24

TRENER Real Madrida Pablo Laso primljen je u nedelju u bolnicu nakon što je doživeo srčani udar!

ШОК У МАДРИДУ: Тренер Реала доживео срчани удар и хитно пребачен у болницу

Foto: EPA-EFE/David Aguilar

U saopštenju Real Madrida na njihovom zvaničnom sajtu stoji samo informacija da je Laso primljen u bolnicu "La Moraleha".

No, španska "Marka" piše da je Laso u stabilnom stanju i trenutno biva podvrgnut neophodnim testiranjima.

Laso ima 54 godine i trener je Real Madrida od 2011. godine. Za tih 11 godina je osvojio pet titula prvaka Španije i dve Evrolige, od kojih jednu u Beogradu (2018. godine).

Pre samo malo manje od mesec dana je ponovo u Beogradu stigao sa Realom do finala fajnal-fora, ali je njegova ekipa bila poražena od turskog Efesa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Vratila mu se! Ana Ivanović se u julu razvela od Bastijana Švajnštajgera, a danas... (FOTO)

Vratila mu se! Ana Ivanović se u julu razvela od Bastijana Švajnštajgera, a danas... (FOTO)

"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger su se razveli". Tako su javljali mnogi svetski mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - i, izgleda, uživaju. Toliko da se Ana vratila staroj ljubavi.

20. 04. 2026. u 12:16

Komentari (0)

Imaju kameno srce: Ovo je najbezosećajniji horoskopski znak