RADONJIĆA DOČEKAO NATPIS: Navijači ispisali zgradu Zvezdinog trenera (FOTO)
KOŠARKAŠI Crvene zvezde osvojili su pobedom protiv Partizana (80:77) šestu titulu u ABA ligi, a trener Dejan Radonjić petu, čime se po broju titula izjednačio sa legendarnim strategom crno-belih Duškom Vujoševićem.

FOTO: ABA liga
Navijači Crvene zvezde su odlučili da iznenade crnogorskog stručnjaka, pa su mu ispred ulaza zgrade u kojoj živi "posvetili stih".
"Delije" su mu samo dan nakon osvajanja titule na stepenicama zgrade napisale "Bolje ti nego grobari", što je deo pesme koju pevaju navijači Zvezde, a Radonjić je pozirao pored natpisa.
BONUS VIDEO: Dejan Radonjić nakon osvajanja titule: "Sreća nije presudila sigurno"
Preporučujemo

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (1)