KAKO JE EVROLIGA UVREDILA ZVEZDU: Prvo krađa u Pioniru protiv Barselone, a sada i ovo
Navijači Crvene zvezde su poprilično kivni prema Evroligi zbog dešavanja na utakmici sa Barselonom, gde su i javno priznali da su sudije praktično oduzele pobedu crveno-belima. Međutim, to nije jedina "greška" prema crveno-belima.

FOTO: M. Vukadinović
Evroliga je na svom zvaničnom Tviter nalogu poslala čestitku za novu, 2023. godinu, gde je okačila sliku ponekog igrača iz svakog tima. Ipak, na snimku se nalazi 17 igrača, a fali samo jedan i to fali baš iz Crvene zvezde. Da stvar bude gora, to se desilo samo dan nakon katastrofalnih sudijskih grešaka na meču s Barselonom.
Ovim činom je najjače evropsko takmičenje pokazalo nepoštovanje, a to je probudilo i fanove, koji su odmah počeli sa pitanjima - Gde je Zvezda?
Evroliga je uvidela svoju grešku i brzo su obrisali svoj Tvit, kasnije su ga ispravili i na sliku dodali Bena Bentila, u novom Tvitu.
Preporučujemo

A U ZVEZDI MUK: Nikola Kalinić ispraćen na sraman način, uz incident (VIDEO)
31. 12. 2022. u 15:43

ZVEZDA SE ŽALILA EVROLIGI: Evo šta crveno-beli traže posle skandalozne sudijske odluke
31. 12. 2022. u 14:12

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

LUDNICA! Evo šta sve Srbija mora sad da uradi da bi stigla do finala Evropskog prvenstva u košarci 2025!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nastavljeno je uz zanimljivu utakmicu Srbija - Turska, posle čega je postalo poznato kakav put "orlove" selektora Svetislava Pešića čeka do željenog finala.
03. 09. 2025. u 22:17

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (3)