KAMPACO DONEO ODLUKU: Oglasio se Argentinac, njegove reči će oduševiti zvezdaše
DOŠAO je Fakundo Kampaco kao veliko pojačanje u Crvenu zvezdu, ali još uvek nije debitovao za crveno-bele u Evroligi. Argentinac se sada oglasio o budućnosti u klubu sa Malog Kalemegdana.
FOTO: ABA
Uprkos tome što do marta neće moći da nastupi u elitnom takmičenju, sjajni plejmejker nema nameru da napušta šampiona ABA lige.
- Ostajem u Crvenoj zvezdi! Ostajem u klubu, uz saigrače, navijače i ovaj grad. Idemo zajedno u nove pobede. Napred Crvena zvezda! - napisao je Kampaco na Tviteru.
Povodom svega se oglasila saopštenjem i Crvena zvezda, a prenosimo ga u celosti.
- KK Crvena zvezda obaveštava javnost da plejmejker našeg tima Fakundo Kampaco ostaje u klubu, čime je pokazao ogromnu lojalnost prema Crvenoj zvezdi i pored ogromnog broja ponuda evroligaških kluba koje je dobio u prethodnih šest dana! Fakundo Kampaco je ovim gestom pokazao da je ne samo vrhunski košarkaš, već još bolji čovek koji je mogao da bira gde želi da ide, ali je odlučio da ostane član našeg kluba. KK Crvena zvezda nastavlja svoju borbu da omogući Fakundu Kampacu da zaigra na utakmicama Evrolige pre izrečene kazne takozvanog "finansijskog panela" jer tu kaznu smatramo neopravdano visokom, i štetnom za igrača, Crvenu zvezdu, pa i samu Evroligu! Pozivamo sve zvezdaše da nastave da pune halu "Aleksandar Nikolić" i pružaju podršku ovom timu u kome će se uskoro (ne samo na utakmicama ABA lige) naći i Fakundo Kampaco - stoji u saopštenju crveno-belih.
Kamapco je do sada za Zvezdu odigrao tri utakmice u ABA ligi i pokazao je o kakvom se majstoru radi.
Najbolju partiju pružio je prošle nedelje u Skoplju kada je meč protiv MZT-a završio sa 23 poena, sedam skokova i devet asistencija.
Podsetimo, Zvezda danas od 19 sati dočekuje Real Madrid, ali Argentinac neće moći da pomogne saigračima protiv bivšeg kluba.
BONUS VIDEO: Navijači Olimpijakosa i Zvezde zajedno skandirali "Kosovo je Srbija"
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POTRESEN ZBOG VELIKOG GUBITKA: Oglasio se Ivica Dragutinović posle smrti oca (FOTO)
10. 01. 2023. u 08:39
"OPUŠTENA" UTAKMICA: Bivši prvaci Nemačke igraju bez pritiska, ali Dortmund bi mogao ostvariti lep jubilej
BORUSIJA Dortmund će u poslednjem kolu Bundeslige gostovati Verderu na "Veser stadionu" (15.30) željna da sezonu završi sa najvećim brojem bodova još od 2018. godine i tako dokaže da je dosta napredovala pod Nikom Kovačem.
16. 05. 2026. u 07:00
BARSELONA ŠIROM OTVORILA VRATA SRBINU! Dušan Vlahović je ovo čekao celog života!
Najnovije vesti koje su vezane za fudbalske transfere tiču se, možda, i napadača fudbalske reprezentacije Srbije: Dušan Vlahović mogao bi da zaigra na skroz neočekivanom mestu. A jednom od najslavnijih kada se radi o ovom sportu.
16. 05. 2026. u 16:07
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (5)