IVANOVIĆ OBRADOVAO ZVEZDAŠE: Bitan igrač se vraća u tim protiv Žalgirisa
CRVENA zvezda gostovanjem u Kaunasu protiv Žalgirisa nastavlja takmičenje u Evroligi. Svestan je trener crveno-belih Duško Ivanović da njegove izabranice čeka težak posao u glavnom gradu Litvanije.
FOTO: M. Vukadinović
Crnogorski stručnjak je obradovao navijače kluba sa Malog Kalemegdanu vešću da će se u sastavu na ovom meču naći Nikola Ivanović.
- Nikola je trenirao, biće u ekipi. Putovaće i nadam se da će moći da nam pomogne - rekao je Ivanović.
Potom je pohvalno govorio o timu Kazisa Maksvitis.
- Istina, važna utakmica protiv ekipa koja igra čvrsto i diciplinovano. Pokazali su kvaliteta protiv svih ekipa i pobedili su velike rivale. Na svom terenu igraju stabilno, a mi ćemo da pokušamo.
Zvezdu čeka krcata "Žalgirio arena", ali navikli su crveno-beli na to.
- Navikli smo na pune sale. Nije to ništa strano, a to zna da motiviše neke igrače - zaključio je Ivanović.
POVRATAK Nikola Ivanović/FOTO: Tanjug
Povratnik Nikola Ivanović je otkrio da se dobro oseća i da se oporavio od povrede rebara.
- Već nekoliko dana sam sa ekipom, sve je kako treba i nekih posledica za sada nema - naglasio je plejmejker Crvene zvezde i dodao:
- Moramo da se osvrnemo na utakmicu sa Žalgirisom koju smo igrali pre više od mesec dana, koju smo vrlo teško pobedili. Žalgiris se nije mnogo poromenio u igri, i dalje igraju čvrsto i ekipa koja ide na skok u napadu. Očekuje nas izuzetno fizički zahtevna utakmica - istakao je reprezentativac Crne Gore.
Zvezda u ovaj meč koji se igra u petak od 19 sati ulazi sa učinkom 10-9, a Žalgiris 11-8.
BONUS VIDEO: Navijači Olimpijakosa i Zvezde zajedno skandirali "Kosovo je Srbija"
Preporučujemo
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 19:35
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)