"NAJEŽIO SAM SE TOKOM APLAUZA": Balša Koprivica po povratku na parket o paklenom periodu iza njega i trenutnim kapacitetima
KOŠARKAŠ Partizana Balša Koprivica izjavio je danas, posle povratka na teren nakon 98 dana, da još nije blizu svojih kapaciteta.
FOTO: KK Partizan
Prva velika pauza se dogodila zbog preloma šake u novembru protiv Panatinaikosa, a onda se u januaru Koprivica zarazio mononukleozom.
- Nisam ni očekivao da ću puno igrati protiv Igokee, možda bih odigrao i koji minut više da smo poveli ranije. Trener mi je rekao da ostanem miran i spreman, sa više treninga i kako utakmice budu dolazile igraću sve više i više. Naježio sam se tokom aplauza. Zahvalan sam kada me navijači Partizana podrže, a i zahvalan sam što sam deo ovog kluba - izjavio je Koprivica za Mocartsport.
Dodaje da mu je teško da uđe u ritam utakmice posle toliko vremena.
- Doduše, glava nije problem kod mene, ja sam psihički potpuno spreman, ali telom ne baš. U glavi mislim da mogu sve, ali nisam ni blizu svog kapaciteta. Zato su tu treneri da me uvode postepeno i njima verujem - izjavio je Koprivica.
BONUS VIDEO: Reakcija "delija" kada je Novak Đoković došao na meč Zvezda - Valensija
Preporučujemo
NEOČEKIVANA DRAMA: Novak Đoković se mučio protiv autsajdera u Monte Karlu! (FOTO)
11. 04. 2023. u 14:55
ŠAMAR ZA UEFA: Rusija se "seli", igra u takmičenju van okrilja evropske kuće fudbala?!
11. 04. 2023. u 15:38
ZVANIČNO - UTAKMICA PREKINUTA: Nastavak meča Čukarički - Partizan sutra
11. 04. 2023. u 18:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)