TRISTAN VUKČEVIĆ DEBITOVAO: Startna postava za košarkaša Partizana, Jović i Petrušev dvocifreni

Indijana Pejsersi su pobedili Vašington Vizardse rezultatom 91:83 u Juti, a košarkaš Partizana Tristan Vukčević zabeležio je svoje prve minute u najjačoj ligi na svetu.

ТРИСТАН ВУКЧЕВИЋ ДЕБИТОВАО: Стартна постава за кошаркаша Партизана, Јовић и Петрушев двоцифрени

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

Vukčević je bio u startnoj postavi, dobio 22 minuta i za to vreme upisao 9 poena, 6 skokova i 3 ukradene lopte i 1 blokadu.

Pored Tristana svoje mečeve odigrali su i Nikola Jović i Filip Petrušev.

14 poena i 6 skokova, dodao 3 asistencije, sve to za 28 minuta u igri za košarkaša Majamija, dok je Petrušev upisao 13 poena i pet skokova za 21 minut proveden na parketu.

BONUS VIDEO: ANKETA: Šta će Novak Đoković uraditi ove godine na Vimbldonu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

UKRAJINA U STRAŠNOM PROBLEMU: Zelenski se hitno oglasio