JOŠ JEDAN NBA IGRAČ U EVROLIGI: Valensija dovela bivšeg igrača Dalasa
Košarkaškli klub Valensija dovela je NBA pojačanje za nastavak sezone, kako bi bilo još konkurentniji u Evroligi.

FOTO: EPA
Džastin Anderson je novi košarkaš kluba kojeg sa klube predvodi Aleks Mumbru.
Valensija se za angažovanje američkog igrača odlučila zbog velikog broja povreda u timu. Anderson je sezonu počeo u španskom Bregoanu gde je prosečno beležio 10,2 poena, 2,3 skoka i dve asistencije u ACB ligi, dok je u FIBA Ligi šampiona imao učinak od 11,5 poena, 2,5 skokova i tri asistencije.
Anderson ima i iskustvo igranja u NBA ligi pošto je igrao za Dalas, Fildelfju, Atlantu, Bruklin, Klivlend i Indijanu. Valensija je trenutno na osmom mestu u Evroligi sa učinkom od devet pobeda i sedam poraza.
BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Preporučujemo

PANATINAIKOS MENjA TRENERA: Umesto Srbina na klupu dolazi čuveni Turčin
26. 12. 2023. u 14:40

HIT PREMIJER LIGE U TOTENHEMU: ''Pevci'' našli zamenu za Harija Kejna?
26. 12. 2023. u 12:16

BALKANSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 14:34

KOŠARKAŠKA TRANSFER BOMBA! Pala odluka ko menja Svetislava Pešića?!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nije proteklo kako se Srbija nadala, a posle eliminacije naših "orlova" već u osmini finala, sve je više žamora o tome da će selektor "orlova" Svetislav Pešić ustupiti to mesto nekome drugome.
08. 09. 2025. u 18:04 >> 18:05

"NEKAD TE MRZE, NEKAD TE VOLE..." Vratio se Mladen, Dea iznenadila objavom
MLADEN Mijatović, bivši dugogodišnji izabranik voditeljke Dee Đurđević, vratio se u Srbiju.
08. 09. 2025. u 11:17
Komentari (0)