USIJANJE: Evroliga najavila "veličanstvenog Pantera", ali i Zvezdinu "opasnost", Nedovića
Sve oči su uprte u ''večite'' ove nedelje, pa je i sama Evroliga najavila duele Partizana i Crvene zvezde u okviru 26. kola.
FOTO: M. Vukadinović
Evo i kako:
"Posle dva poraza u gostima prošle nedelje, Partizan (12-13) će se uzdati u navijače i domaći teren pred gostovanje Bajerna. Kevin Panter će nastojati da zadrži svoju veličanstvenu formu nakon što je postigao 28 i 22 poena u prošlonedeljnim porazima crno-belih u Monaku i Bolonji. Bajern je u svojoj poslednjoj gostujućoj utakmici slavio protiv Albe (65:82) i u ''Štark Areni'' će mu biti potreba jaka odbrambena utakmica kako bi stigao do trijumfa".
A kada je reč o meču između Zvezde i Žalgirisa, Evroliga piše:
"Gosti će pokušati dobrom odbranom da zaustave Nemanju Nedovića, koji je u protekle dve utakmice postizao 27 i 21 poena, te praktično sam pobedio Valensiju, ali nije bio samo on dovoljan kako bi i Barselona ''pala'' u Beogradu. U prvom meču ova dva rivala ključni čovek za ekipu iz Litvanije je bio Roland Šmits koji je tada postigao 18 poena i uhvatio 7 skokva, te doneo pobedu Žalgirisu rezultatom 79-74.
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)