PARTIZAN PONUDIO OBRADOVIĆU NOVI UGOVOR: ''Parni valjak'' želi Željka još ovoliko u klubu
Željku Obradoviću na kraju sezone ističe ugovor, već neko vreme se spekulisalo da li će ostati na klupi crno-belih, a sada je klub napravio pomak i ponudio novi ugovor trofejnom treneru.

Foto: Profimedia
Partizan je ponudio Željku Obradoviću dvogodišnji ugovor, što znači da bi crno-beli voleli da trofejni stručnjak ostane u klubu do juna 2026. godine.
Podsećanja radi, Željko Obradović se na velika vrata vratio u Humsku 2021. godine posle tri decenije spektakularne karijere u Italiji, Španiji, Grčkoj i Turskoj. Partizan je za tri sezone sa njim na klupi doživeo potpuni procvat na svim poljima. Partizan je postao pravi hit Evrolige, posebno zbog atmosfera na utakmicama, a još uvek se priča o prošloj sezoni kada je crno-belima za dlaku izmakao Fajnal-for.
BONUS VIDEO: KLADIONIČARSKE PRIČE: Jokić ima i bezobrazluk
Preporučujemo

OVAKO IZGLEDA TABELA ABA LIGE KOLO PRE KRAJA: Ove ekipe mogu u plej-of
01. 04. 2024. u 11:11

PUK'O MU FILM! Željko Obradović vodi košarkaše Partizana iz aviona - pravo na trening!
31. 03. 2024. u 21:52

VLAHOVIĆ POKAZUJE SVOJU KLASU: Srpskog asa ni to što mečeve kreće sa klupe ne sprečava da trese mreže protivnika
BORBU za prvo mesto u grupi "G" na Svetskom klupskom prvenstvu večeras će voditi Juventus i Mančester siti koji se sastaju na "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
26. 06. 2025. u 07:30

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)