"ŽELIMO ZLATNU MEDALJU!" Zvezda Denvera jedva čeka Olimpijske igre
Jedna od njavećih zvezda Denver Nagetsa i NBA lige Džamal Marej najvio je da će igrati za selekciju Kanade na predstojećim Olimpjiskim igrama u Parizu i da veruje da ekipa može da se okiti zlatnom medljom. Istog mišljenja je i zvezda Oklahoma Siti Tandersa Šej Gildžes-Aleksandar.

FOTO: Tanjug/AP
On je reako da mu je velika čast da bude deo te ekipe, kao i da je uživao gledajući ih kako osvajaju medalju u Manili.
- Uzbuđen sam što sam tamo. Imamo sjajan tim, bilo je sjajno gledati ih kako osvajaju medalju. Nadamo se da ćemo moći da idemo svojim putem i osvojimo zlato ovog leta. Uzbuđen sam što vidim grupu koju imamo. Imamo toliko potcenjenih momaka u timu na koje zapravo ne obraćate pažnju, koji mogu da utiču na igru na mnogo načina - rekao je Džamal Marej.
Ništa manje nije ambiciozan ni njegov reprezentativni saigrač i zvezda Oklahoma Siti Tandersa Šej Gildžes-Aleksandar.
- Ne, uopšte se ne brinem, na kraju krajeva, oni su košarkaši. Možda su jedni od najboljih na svetu, ali naš tim ima i neke od najboljih na svetu i ne plašimo se nijednog od njih. Igramo ih cele godine u NBA. Isti su košarkaši. Oni se znoje i krvare baš kao i mi i lopta će se prevrnuti i na kraju noći saznaćete ko je bolji tim. Bilo da igrate SAD ili Litvaniju, da li igrate Španiju, na to se sve svodi. Dakle, za nas nema razlike - rekao je Šej Gildžes-Aleksander.
Reprezentacija Kanade će na olimpijskom turniru igrati u grupi A sa selekcijom Australije, kao i pobednicima kvalifkacionih turnira u Valnsiji i Atini.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo

OGLASILE SE DELIJE PRED OLIMPIJAKOS: "Da im ne damo luksuz da vide prazne stolice"
04. 04. 2024. u 17:00

"NEMA OPUŠTANjA, MORAMO DA POBEDIMO": Trener Crvene zvezde pred meč sa Olimpijakosom
04. 04. 2024. u 11:51

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila "dubl" sa Svetskog klupskog prvenstva.
12. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)