SRBIN JE SILA! Monstruozna partija Nikole Jokića u utakmici sezone za Denver
Košarkaši Denvera pobedili su danas na svom terenu Minesotu sa 116:107 i tako preuzeli prvo mesto u Zapadnoj konferenciji pred plej-of NBA lige.
Foto: AP
Najzaslužniji za ovu važnu pobedu Denvera bio je srpski centar Nikola Jokić koji je ubacio 41 poen, 11 skokova i sedam asistencija uz odličan šut iz igre (16/20).
Džamal Mari je pobedi Nagetsa doprineo sa 20 poena, dok je Majkl Porter dodao 18. Entoni Edvards je predvodio Minesotu sa 25 poena, dok je Majk Konli postigao 19.
Nagetsi sada imaju 56 pobeda i 24 poraza na prvom mestu na Zapadu, Minesota je druga sa skorom 55/25, koliko ima i Oklahoma koja je slavila protiv San Antonija sa 127:89.
Denveru do kraja regularnog dela sezone predstoje gostovanja San Antoniju i Memfisu, Minesota će dočekati Atlantu i Finiks, dok će Oklahoma ugostiti Milvoki i Dalas.
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Čolo Simeone pokušava da zaustavi Barselonu i tako pomogne Realu u pohodu na titulu
U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Atletiko Madrid će ove večeri na stadionu "Metropolitano“ ugostiti Barselonu, lidera La lige, u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na rasplet zanimljive šampionske trke (21.00).
04. 04. 2026. u 07:20
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)