BOSTON VRATIO BREJK: Seltiksi na krilima Tejtuma srušili Klivlend (VIDEO)
BOSTON je vratio brejk u polufinalu Istoka protiv Klivlenda. Seltiksi su pobedili sa 93:106 (28:30, 20:27, 21:27, 24:22) i sada ih dva trijumfa dele od plasmana u finale.
FOTO: Tanjug/AP
Bili su izabranici Džoa Mazule bolji tim na ovom meču i predvođeni odličnim Džejsonom Tejtumom srušili su Kavalirse. Sjajni košarkaš je meč završio sa 33 poena, 16 skokova i šest asistencija.
Gosti su na odmor otišli sa devet poena prednosti 48:57. Ipak, nije se mnogo toga promenilo u nastavku. Boston je zaključno sa prvim poluvremenom napravio seriju 15:0 i otišao da ispostaviće se maksimalnih +23 - 48:71.
Već tada je postalo jasno da Klivlend neće moći da se vrati u meč. Jedino što je domaćin uspeo je da smanji razliku.
Pored Tejtuma dobru utakmicu za Seltikse odigrao je i Džejlen Braun koji je postigao 28 poena. Na drugoj strani najviše se istakao Donovan Mičel sa 33, dok je Darijus Garland dodao 15.
Četvrti meč koji se igra takođe u Ohaju na programu je u noći između ponedeljka i utorka od 1.00 sat po srednjeevropskom vremenu.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
ĐOKOVIĆEV VELIKI RIVAL OTKRIO TUŽNU VEST: Amerikanac obelodanio da boluje od raka
11. 05. 2024. u 22:00
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA OVO NE PAMTI: Evo šta se desilo pred meč sa Engleskom! "Orlovi" gledaju i ne mogu da se čudom načude
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su prilično šokantne. I, stižu baš pred utakmicu Engleska - Srbija.
12. 11. 2025. u 18:35
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)