MILJENOVIĆ PONOVO U MEGI: Nekadašnji plejmejker ima novu ulogu
Bivši košarkaš Partizana i Mege, Nenad Miljenović, ponovo se vratio u beogradski klub, ali ovog puta ne u ulozi igrača.

Foto: D.Stijepanović
Miljenović je u tri navrata bio igrač Mege. Prvi put u sezoni 2011/12 na pozajmici iz Partizana, a najbolji period svakako mu je bio od 2013. do 2015. godine, kada je bio jedan od predvodnika ovog tima. Poslednji put se u klub vratio za sezonu 2019/20.
On je sada dobio ulogu asistenta generalnog menadžera u ovom klubu.
BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke
Preporučujemo

KOŠMAR SE NASTAVLjA? Nakon poraza u finalu FA kupa Manečster siti bi mogao ostati i bez Lige šampiona
MOMCI sa "Etihada" moraju pod hitno zaboraviti poraz od Palasa i fokusirati se na predstojeći susret sa Bornmutom kojeg dočekuju u meču ključnom u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45).
20. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA TUGUJE: Poginuo (i) Oleg Hofman - poslednja u nizu tragičnih vesti
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a iako Rusija netremice prati najnovije vesti vezane za taj sukob, koji naziva "Specijalna vojna operacija", neke novosti sa "domaćeg terena" prilično je uzdrmaju.
20. 05. 2025. u 12:16

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)