IMAJU ZA ČIM DA ŽALE: Trener Cibone: "Bili smo blizu..."
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cibonu rezultatom 88:78 u 11. kolu ABA lige, a strateg "cibosa" Bariša Krasić ima za čime da žali nakon što je njegova ekipa upisala poraz.

FOTO: KK Crvena zvezda/Djordje Kostic
Krasić je rekao da je njegova ekipa odigrala solidno i da je imala svoje šanse.
- Igrali smo solidnu utakmicu, iskoristili smo njihov umor iz duplog kola. Videlo se da nisu bili na 100 posto. Mogli smo biti i bolji u prvoj četvrtini, gde smo mogli ući u bonus. Sve u svemu, ok je. Bili smo bolji nego u prethodnoj utakmici, kontrolisali smo skok i bili bolji nego u prethodnoj utakmici - rekao je strateg Cibone.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Cibona će u sledećem kolu ugostiti Cedevita Olimpiju.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Slabašne odbrane dva velikana koja jure tri boda garantuju veoma zanimljivu utakmicu
ČELSI i Liverpul će u subotu uveče odigrati jedan od najvažnijih mečeva u dosadašnjem delu Premijer lige (18.30). Obe ekipe ulaze u derbi sa velikim problemima. "Plavci" sa povredama i disciplinom, a šampion Liverpul traži iskupljene posle dva bolna poraza od Palasa i Galatasaraja.
04. 10. 2025. u 07:20

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

"ISTINA JE - BILA SAM S NjIM" Milica Pavlović priznala za vezu: "Ne znam što sam to krila"
"KADA volim, dajem se bezuslovno. Tada samo treba da mi verujete, ništa drugo. Samo poverenje nemojte da mi izigrate, sve ostalo može. I ja partneru verujem isto tako i onda nećemo imati problem, ali ako se usudi da mi izigra poverenje, to je kraj, u stanju sam da se okrenem i da se pravim da ga nikada poznavala nisam."
03. 10. 2025. u 21:02
Komentari (0)