"NEDOSTAJE NAM GLAD!" Nikola Jokić zna gde je problem u Denveru
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je danas da njegov tim nije igrao dobru odbranu u prvom poluvremenu meča protiv Nju Orleansa u NBA ligi, ali je dodao da su Nagetsi zasluženo stigli do pobede, prenose američki mediji.

Foto: Printskrin
Košarkaši Denvera pobedili su jutros posle produžetka ekipu Nju Orleansa s rezultatom 132:129. Jokić je na ovoj utakmici zabeležio 27 poena, 13 skokova i 10 asistencija.
"Oni su dobro šutirali, momci kojima ne smemo da dozvolimo da šutiraju, šutirali su dobro, naročito u prvom poluvremenu. Igrali su sa brzim tempom. Postizali su poene. Mi nismo igrali dobru odbranu u prvom poluvremenu. I onda smo se vratili, to je najvažnija stvar", rekao je Jokić i dodao:
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
"Čini se da jednostavno volimo da igramo tako. Ne znam, ali nije zabavno igrati na taj način. Trebalo bi da budemo više gladni, hajde da kažem to tako".
Košarkaši Denvera će u narednih sedam dana odigrati pet utakmica.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
"Čini se da nam to prija, kad je, mislim, teško za nas i kada je težak raspored. Igramo bolje. Čini se da kad imamo nekoliko dana pauze, igramo loše", zaključio je Jokić.
Denver je u dosadašnjem delu sezone u NBA ligi zabeležio 15 pobeda i 11 poraza.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo

KAKVA PARTIJA NIKOLE JOKIĆA! Srbin eksplodirao i režirao veliki preokret Denvera
23. 12. 2024. u 06:33

DOMINACIJA NIKOLE JOKIĆA SE NASTAVLjA: "Džokera" ne može niko da zaustavi!
22. 12. 2024. u 13:10

BROJKE GOVORE: Nikoli Jokiću se smeši četvrta nagrada, evo ko su mu konkurenti (FOTO)
20. 12. 2024. u 17:45

PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!
PORTO nastavlja svoju perfektnu sezonu večeras na Dragau“ gde će od 21.00 ugostiti Crvenu zvezdu u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. „Zmajevi“ pod vođstvom novog trenera Frančeska Fariolija izgledaju nezaustavljivo – osam utakmica, osam pobeda, uz samo jedan primljen gol. Sa druge strane, šampion Srbije dolazi u Portugaliju posle remija sa Seltikom (1:1 )u prvom kolu, svestan da svaki naredni meč može biti ključan u borbi za prolaz dalje.
02. 10. 2025. u 07:30

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)