TRESE SE MALI KALEMEGDAN! Crvena zvezda dovodi centra i to kakvog...
SJAJNA vest za simpatizere šampiona Srbije.

FOTO: M. Vukadinović
Igrač Albe iz Berlina, Dejvid Mekormak nalazi se nadomak potpisa ugovora sa Crvenom zvezdom.
Američki košarkaš je prošlu sezonu proveo u Albi iz Berlina, gde je prosečno beležio 10,5 poena i 5,7 skokova u Evroligi. Pre toga je kratko nastupao za Armani iz Milana, ali je zbog male minutaže napustio klub.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
U Albi je zaigrao u decembru i vrlo brzo se nametnuo kao jedan od najboljih igrača pod vođstvom trenera Izraela Gonzaleza. Sa Albom je imao ugovor do kraja sezone, koja je završena eliminacijom u četvrtfinalu Bundeslige od Ulma.
Mekormak ima 25 godina, visok je 208 centimetara i igra na poziciji centra. Tokom karijere je nastupao i za turske klubove Galatasaraj, Darušafaku i Bešiktaš. Na NCAA nivou igrao je za Kanzas Džejhokse, sa kojima je 2022. godine osvojio šampionsku titulu u koledž konkurenciji.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Čelnici Zvezde, kako prenosi "tips'n'slips", vide Mekormaka kao idealno rešenje na poziciji rezervnog centra, gde bi trebalo da odmara Džoela Bolomboja, koji se mnogo povređivao ove sezone.
Crvena zvezda je sinoć pobedom nad Budućnosti izjednačila polufinalnu seriju ABA lige na 1:1, a odlučujuća peta utakmica igra se u nedelju.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo

SFEROPULOS NAPUSTIO KONFERENCIJU ZA MEDIJE: Trener Zvezde nakon kratkog izlaganja ustao i otišao
29. 05. 2025. u 22:38 >> 22:43

KAKAV ODGOVOR CRVENE ZVEZDE: Igraće se majstorica protiv Budućnosti!
29. 05. 2025. u 21:54 >> 21:56

"GOSPODO, VI NIŠTA NE RAZUMETE"! Crvena zvezda nikada brutalnije udarila na ABA ligu
29. 05. 2025. u 13:02

VREME JE ZA KIVUOV PRVENAC: Inter ne sme sebi dozvoliti novi "kiks" na Svetskom prvenstvu
U drugom kolu Svetskog klupskog prvenstva gledaćemo duel Intera i Urave koji se sastaju na "Lumen fildu" u Sijetlu od 21.00.
21. 06. 2025. u 07:20

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.
19. 06. 2025. u 20:01

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)