A GDE JE NIKOLA JOKIĆ? Šakil O'Nil zario nož u leđa Srbinu (VIDEO)
LEGENDARNI bivši NBA košarkaš Šakil O'Nil, poznat je po svojim kontroverznim stavovima, ponovo je izazvao pažnju javnosti - ovoga puta izborom deset najboljih košarkaša svih vremena po njegovom mišljenju.
 
                                                                                    FOTO: Tanjug/AP
Zanimljivo je da nema Nikole Jokića, koji je trenutno jedan od omiljenih igrača nekadašnjem centru Lejkersa. Naime, na pitanje iz Netfliksovog dokumentarnog serijala, popularni Šek nije imao pravo da uvrsti sebe na listu, iako je to prvobitno želeo.
Umesto toga, otvorio je listu legendarnim Džulijusom Ervingom, poznatijim kao Doktor Džej.
Na devetom mestu našao se Tim Dankan, koga mnogi smatraju najboljim krilnim centrom svih vremena, dok je osmo mesto pripalo Šekovom velikom rivalu iz devedesetih - Hakimu Olajdžuvonu.
Slede Leri Bird i Vilt Čemberlen, koji zauzimaju sedmo i šesto mesto, a odmah iza njih je još jedan legendarni centar - Bil Rasel.
U sam vrh liste Šek je postavio imena koja su obeležila čitave decenije: četvrto mesto zauzeo je njegov saigrač iz Lejkersa Medžik Džonson, a top 3 izgleda ovako - Majkl Džordan, Kobi Brajant i Lebron Džejms.
Bez dileme je, kako kaže, stavio Džordana na prvo mesto, ali je mnoge iznenadio što je pokojnog Kobija Brajanta stavio ispred Lebrona.
Ipak, to je možda i očekivano, s obzirom na to da su Šek i Kobi zajedno osvojili tri uzastopne NBA titule i kasnije izgradili snažno prijateljstvo.
Ova lista, kao i većina Šekovih izjava, sigurno će izazvati brojne rasprave među ljubiteljima košarke - baš onako kako to O'Nil i voli.
Preporučujemo
 
                    
                    "JOKIĆ JE..." Bivši Nikolin saigrač zaprepastio Amere, otkrio kakav je Srbin zaista, pomenuo i Lebrona
01. 06. 2025. u 09:40 >> 09:52
 
                    
                    DOMAĆIN JE VELIKI DUŽNIK DORTMUNDA: Biće golova na Augzburg areni!
AUGSBURG će na svom terenu ugostiti Borusiju Dortmund u 9. kolu Bundeslige, u petak od 20.30.
31. 10. 2025. u 07:52
 
                    
                    ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
 
                    
                    ODBRUSILA CARINIKU: Gocu na granici nazvali Rašinom mamom
PEVAČICA bez dlake na jeziku govori o odnosu sa suprugom Rašom Novakovićem, uvek se sa šalom osvrćući na razliku u godinama koja je mnogima bila glavna tema na početku njihovog zabavljanja.
31. 10. 2025. u 18:35
 
                     
                     
                     
                                         
                                         
                                 
                                         
                                         
                                         
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                    
                    
Komentari (0)