NIŠTA OD ZVEZDE: Marko Gudurić potpisao, evo boje kog evroligaša će braniti naredne sezone

Александар Илић
Aleksandar Ilić

06. 06. 2025. u 21:12

MARKO Gudurić i zvanično ima novi klub. Srpski reprezentativac napustio je Fenerbahče.

НИШТА ОД ЗВЕЗДЕ: Марко Гудурић потписао, ево боје ког евролигаша ће бранити наредне сезоне

Foto: EPA-EFE/RYAN LIM

Kako javlja "B92 sport" on je potpisa ugovor sa milanskom Olimpijom. 

Što se tiče detalja ugovora, reč je o trogodišnjem angažovanju i 2,7 miliona godišnje. Međutim, više detalja klub će objaviti po promociji igrača. 

Gudurić je jedan od najzaslužnijih što je Fenerbahče ove sezone osvojio Evroligu. 


Odigrao je sjajan meč u finalu protiv Monaka i trofejom krunisao petogodišnji mandat u turskom velikanu.

Još pre završnice Evrolige, bilo je jasno da je Gudurić jedan od najtraženijih bekova na Starom kontinentu. Njegove partije, često i u ulozi plejmejkera, privukle su pažnju nekoliko velikih klubova.

Crvena zvezda je već neko vreme javno pokazivala interesovanje i sanjala o povratku bivšeg ljubimca navijača, dok je i Fenerbahče želeo da oko njega gradi tim za novu sezonu.

Ipak, ponuda od Armanija na kraju i stvarno nije mogla da se odbije, što je nagovestio i njegov agent Miško Ražnatović zanimljivom objavom na društvenoj mreži "X".

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena