ATAMAN TRAŽI, NA JANAKOPULOSU DA ISPUNI! Bivši košarkaš Partizana i NBA zvezda na radaru Panatinaikosa

Filip Milošević

15. 06. 2025. u 16:30

Trener Panatinaikosa Ergin Ataman dostavio je spisak želja za narednu sezonu predsedniku kluba Dimitrisu Janakopulosu.

АТАМАН ТРАЖИ, НА ЈАНАКОПУЛОСУ ДА ИСПУНИ! Бивши кошаркаш Партизана и НБА звезда на радару Панатинаикоса

Foto: EPA-EFE/KIYOSHI OTA

Kako prenosi ugledni grčki portal "SportDog", Ataman je vlasniku kluba Dimitriosu Janakopulosu dostavio kratak, ali ambiciozan spisak želja. Na njemu se nalaze dva zvučna imena – Jonas Valančijunas i bivši as Partizana, Džok Lendejl.

- Ako sve bude išlo po planu, Panatinaikos će dovesti dva igrača za unutrašnju liniju – jednu čistu ‘peticu’ i jednog koji može da pokrije pozicije ‘četiri’ i ‘pet’. ‘Detelina’ želi Valančijunasa u timu, ali to – bar za sada – nije lako ostvarljivo. Litvanski div je blizu novog dvogodišnjeg ugovora u NBA, ali treba istaći da takvi ugovori često znače i izlazak iz istih. Upravo to se dogodilo prošle sezone u slučaju Vezenkova, a dešava se i ove sa Šarićem - piše "SportDog".

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.

16. 03. 2026. u 12:26

Komentari (0)

ON IMA VELIKI EGO! Zoran Savić progovorio prvi put od kad je napustio Partizan