LOŠE VESTI ZA ASVEL, DOBRE ZA PARTIZAN: Najbolji i najiskusniji igrač francuskog tima minimum tri nedelje van parketa zbog povrede

Filip Milošević

31. 10. 2025. u 15:37

Jedan od najboljih košarkaša Asvela, Nando De Kolo, zbog povrede propustiće minimum tri nedelje, što znači da neće moći da pomogne timu u narednih osam utakmica.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА АСВЕЛ, ДОБРЕ ЗА ПАРТИЗАН: Најбољи и најискуснији играч француског тима минимум три недеље ван паркета због повреде

Davidovac (Zvezda) i De Kolo (Fenerbahče) Foto N. Paraušić

Kako prenosi “Le Progress“, Nando de Colo je zadobio zapaljenje tetive zbog koje je morao napustiti parket na početku druge četvrtine u Kaunasu.

Francuz se tako pridružio Tomasu Ertelu, Šakilu Herisonu i Edvinu Džeksonu na listi igrača koji nisu na raspolaganju treneru Pjeriku Pupeu.

Partizan će gostovati u Vilerbanu u 11. kolu Evrolige, a sigurno ni tada neće biti Nanda, što je dobra vest za crno-bele.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

VELIKA DELA NA SCENI HUMANOSTI: „Moj prvi put“ i „Jazavac pred sudom“ u Fondaciji Mozzart