"PONOSAN SAM"... Svetislav Pešić ovako komentarisao meč Zvezda - Bajern, pomenuo i "delije"

Bajern je slavio protiv Crvene zvezde, a Svetislav Pešić vratio se u Beograd.

ПОНОСАН САМ... Светислав Пешић овако коментарисао меч Звезда - Бајерн, поменуо и делије

FOTO: FIBA.Basketball

Nekadašnji selektor Srbije izneo je utiske nakon trijumfa Bavaraca. 

- Treća četvrtina bila je bitna u neizvesnoj utakmici i prelomila je. Nije počelo kako smo želeli. Znali smo da Zvezda može da igra agresivno, ipak, pronašli smo naš ritam. Ponosan sam na pobedu protiv velikog tima kao što je Zvezda. U dobrom su trenutku i pobediti tim koji ima karakter, to je za nas ne samo obična pobeda, već pobeda koja može da nam da šansu i samopouzdanje - rekao je Pešić. 

O prijemu kod navijača rekao je... 

- Ponosan sam što su ljudi ovde u Areni pružili mi takvu podršku. To je za mene kao srpskog trenera veoma važno, hvala puno. 

BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)

PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)

Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.

30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10

Komentari (0)

PUKLA LJUBAV! Arne Slot više nije trener Liverpula