Ovo su parovi četvrtfinala KLS: Evo protiv koga igraju večiti rivali!
Partizan brani titulu u Super ligi Srbije.
FOTO: ABA liga/Drgana Stjepanović
Još ranije se znalo da će Crvena zvezda u četvrtfinalu KLS igrati protiv Zlatibora, dok se čekao protivnik Partizana, kao i preostala dva para domaćeg prvenstva.
Prvak Srbije u košarci biće poznat posle Fajnal-fora, koji će se održati u Nišu od 21. do 23. maja. Za mesto na završnom turniru ekipe će se boriti u četvrtfinalu domaćeg šampionata, u seriji koja će se igrati na dve pobede.
Podsetimo, Hercegovac je danas poražen od Zlatibora (92:97), time je izgubio šansu da se plasira u doigravanje, pa će se tako u toj fazi pored čajetinskog tima naći i Sloboda.
FOTO: TANJUG/ MILOŠ MILIVOJEVIĆ/ bs
Trijumfom Užičana dobili smo sve parove četvrtfinala KLS. Preciznije, branilac titule Partizan će se za odlazak u "Čair" boriti upravo protiv užičkog mezimca, Crvena zvezda je apsolutni favorit protiv Zlatibora, Mega će se suprotstaviti čačanskom Borcu, a Spartak će prolaz tražiti u okršaju sa FMP iz Železnika.
Parovi četvrtfinala:
Crvena zvezda - Zlatibor
Partizan - Sloboda
Mega - Borac Čačak
Spartak Subotica - FMP Železnik
Prvi mečevi su na programu 29. i 30. aprila, revanši 1. i 2. maja. Termini eventualne majstorice biće naknadno određeni.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
14. 05. 2026. u 06:30
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)