HAOS POSLE FINALA EVROLIGE: Evo ko se od poznatih sukobio na tribini! (VIDEO)

Za mnoge, organizaciono gledano Fajnal-for u Atini nije među boljima. U finalu viđena je i tuča na tribinama i to između predsednika Olimpijakosa Vangelisa Marinakisa i Grigorisa Dimitriadisa.

ХАОС ПОСЛЕ ФИНАЛА ЕВРОЛИГЕ: Ево ко се од познатих сукобио на трибини! (ВИДЕО)

FOTO: Godfrey Pitt / Actionplus / Profimedia

Marinakis, koji je bogatstvo stekao brodskom trgovinom vlasnik je Olimpijakosa, Notingem Foresta i Rio Avea. Dok je njegov jučerašnji "rival" Gimitriadis nekadašnji generalni sekretar premijera države. 

Marinakis tvrdi da ga je nekadašnji najbliži saradnik premijera Kirjakosa Micotakisa pljunuo tokom finala između Olimpijakosa i Real Madrida. 

Na videu koji se pojavio na društvenim mrežama videlo se kako Dimitriadis i Marinakis prvo viču jedan na drugog, a onda jedna osoba baca Dimuitiadisu u lice šal OLimpijakosa.

Između dvojice sukobljenih stajala je ograda i nekoliko momaka iz njihovog obezbeđenja. Na kraju je Marinakis dvoranu OAKA napustio sa pocepanom majicom. 

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014? 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SRBIJA JE ZGROŽENA: Nezabeleženo divljanje huligana, svet u šoku (UZNEMIRUJUĆI VIDEO SNIMAK)