"METLA" U BIVŠEM PRVAKU EVROPE! Za njih više nema mesta u klubu!

Fenerbahče objavio kraj saradnje sa Kemom Birčom i Devonom Holom.

МЕТЛА У БИВШЕМ ПРВАКУ ЕВРОПЕ! За њих више нема места у клубу!

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages

Kem Birč i Devon Hol nisu više košarkaši Fenerbahčea, saopštio je danas turski klub.

Hol (30) je igrao za Fenerbahče od 2024. godine, a sa turskim klubom osvojio je šest trofeja. Američki košarkaš je ranije igrao za Olimpiju iz Milana, Bamberg i Oklahomu.

On je prošle sezone u Evroligi prosečno beležio 8,3 poena, 2,9 skokova i 2,6 asistencija po utakmici.

Birč (33) je bio član turskog kluba od 2024. godine, a pre toga je igrao za Đironu, Toronto, Orlando, Olimpijakos i Ušak. Kanadski košarkaš je sa Fenerbahčeom osvojio šest trofeja.

Kem Birč je prošle sezone za turski klub odigrao 43 meča u Evroligi, a prosečno je beležio 3,9 poena i četiri skoka po utakmici.

BONUS VIDEO: Doček Alekse Avramovića, Marka Marinovića i Feđe Sretenovića na trgu u Čačku

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije