BOBIJEV STRAH OD AVIONA: Stalno traži proveru od pilota i uvek šapuće "Ne, nije u redu, nije..."
NAJVEĆI srpski košarkaš u NBA ligi Boban Marjanović najteže podnosi odlaske na gostovanje i ulazak u avion.

Boban Marjanović foto: N.Paraušić
Naime, saigrači našeg gorostasa su otkrili su da centar Dalasa ima strah od letenja. Oni su u razgovoru za "Atletik" otkrili kako se Bobi ponaša u tim momentima.
Tobajas Heris, verovatno najbolji prijatelj našeg asa u NBA ligi, ispričao je da je Bobi najgori na letu. Markus Moris je poručio "da tip koji je toliko visok mora nečega da se plaši":
- Bez izuzetka bi studajrdesu pitao da razgovara sa pilotom, da ga pita kakvo je nebo, koliko traje let, kako su uslovi za sletanje - seća se Dvajt Pauel.
Heris je objasnio kako je tešio prijatelja:
- Nekada bih se pravio da spavam kad reši da dođe kod mene, a nekada bih ga tešio da je sve u raredu. On bi tada rekao: "Ne, nije u redu, nije..." Onda bih ja otišao do kokpita, koji je naravno zatvoren, vratio bih se i rekao mu da mu je pilot poručio da je sve u redu. Poverovao bi mi - iskren je Heris.
Preporučujemo

HJUSTON U PROBLEMU PRED NASTAVAK SEZONE: Najjači duet zaražen viruskom korona
14. 07. 2020. u 09:58

KAKVA NESMOTRENOST NBA KOŠARKAŠA: Izašao po hranu i završio u karantinu
14. 07. 2020. u 09:14

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Iz penala ubio golmana! (VIDEO)
Sport je zadesila tragedija.
05. 09. 2025. u 15:51

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)