JOŠ JEDAN SLUČAJ KORONE MEĐU KINGSIMA: Barns u Sakramentu čeka dozvolu da krene u akciju

15. 07. 2020. u 13:05

HARISON Barns je sam objavio da je pozitivan na virus korona što ga čini četvrtim zaraženim košarkašem Sakramento Kingsa pred nastavak NBA lige u Orlandu.

ЈОШ ЈЕДАН СЛУЧАЈ КОРОНЕ МЕЂУ КИНГСИМА: Барнс у Сакраменту чека дозволу да крене у акцију

Harison Barns foto: EPA

- Asimptomatičan sam i osećam se dobro. U karantinu sam i pratim propisani protokol dok mi se ne dozvoli da se vratim na teren. Radujem se što ću se pridružiti timu u Orlandu kad budem negativan. Ostanite na sigurnom – napisao je Barns na svom Tviter profilu.

Pre njega u Kingsima su se zarazili Badi Hild, Žabar parker i Alek Len. Trener Sakramenta Luk Valton otkrio je prošle nedelje da se i četvrti igrač nije priključio timu na putu za Diznilend, ali nije identifikovao da je to Barns.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NIJE TAČNO! Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!

"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!

Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.

19. 05. 2026. u 14:50

Komentari (0)

KAO ROĐENA SRPKINJA... Članica srpskog žirija o 0 bodova za Lelek