ZA POLUFINALE I DODATNI NOVAC: Jokić dobija velike pare ako Denver pobedi Jutu

Časlav Vuković

01. 09. 2020. u 18:37

DENVER noćas od 2.30 po srednjeevropskom vremenu igra sa Jutom sedmi odlučujući meč za plasman u polufinale Zapada.

ЗА ПОЛУФИНАЛЕ И ДОДАТНИ НОВАЦ: Јокић добија велике паре ако Денвер победи Јуту

Foto: EPA-EFE/ERIK S. LESSER

Izabranici Majkla Melouna su uspeli da se vrate u život nakon 1:3. Vezali su dve pobede i jasno je da je sada momentum na njihovoj strani.

Pojedini košarkaši Nagetsa će imati dodatni motiv da trijumfuju protiv Džeza. Jedan od njih je Nikola Jokić.

Srpski centar će u slučaju pobede zaraditi 465.517 dolara, a Pol Milsap 200.000 dolara.

Geri Heris nema dovoljan broj odigranih utakmica, tako da on neće biti nagrađen, a njemu je trebalo da sleduje 350.000 dolara.

Svakako da je mogući plasman u polufinale veliki motiv, ali i dodatna finansijska injekcija će još više motivisati Jokića i drugove da savladaju Jutu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge

HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge

Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, sada su šokantne vesti stigle za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".

03. 03. 2025. u 20:00

Komentari (0)

TO NIJE NA MOM RADARU: Za Hamiltona penzija je daleko (FOTO)