KRAJ BOGATE KOŠARKAŠKE KARIJERE: Penzionisao se Mirza Begić
SLOVENAČKI košarkaš Mirza Begić odlučio je da završi karijeru.
FOTO: AP
Iskusni centar ima 35. godina, a poslednji klub za koji je igrao bio je Mornar iz Bara.
- Ne želim više da idem u inostranstvo. Nisma se dobro osećao kada sam bio sam. Zbog toga nisam mogao da igram na željenom nivou. Pored toga, ugovori u klubovima nisu toliko primamljivi da bih igrao još godinu ili dve bez porodice uz sebe - rekao je Begić.
On je tokom bogate karijere igrao još za Olimpiju, Petrohimi, Cedevitu, Bilbao, Laboral kuću, Olimpijakos, Real Madrid, Žalgiris, Slovan, Virtus i Trigal.
Begić je igrao i finale Evrolige. Osvajao je titule šampiona u Španiji, Sloveniji, Baltičkoj ligi i Hrvatskoj, a 2011. godine je bio najbolji bloker Evrolige i Evrobasketa.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NE POMAŽE NI JOKIĆEVIH 30: Dejvis preko Srbina uz zvuk sirene rastužio Denver (VIDEO)
21. 09. 2020. u 07:12 >> 07:38
FINALE LIGE EVROPE: Peta titula za Emerija ili istorijski prvenac Frajburga?
Veliko finale Lige Evrope igra se večeras na "Bešiktaš parku" gde će snage odmeriti Aston vila i Frajburg (21.00). Engleski tim ulazi u meč kao favorit, ali nema sumnje da će nemački autsajder učiniti sve što može da napravi najveći uspeh u istoriji kluba.
20. 05. 2026. u 06:30
ŠOK-ODLUKA FIFA! Srbija slavi, otvaraju joj se vrata da ide na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Fudbalska reprezentacija Srbije dobila je fenomenalne vesti.
21. 05. 2026. u 17:57
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)