BOMBA NA JADRANU: Bivši reprezentativac SAD i NBA košarkaš stiže u Zadar
BIVŠI igrač Hjustona Činanu Onuaku navodno je novi igrač Zadra, tvrdi poznati košarkaški novinar Emilijano Karšija.
Foto EPA
On je na svom Tviter nalogu napisao da je Onuaku dogovorio saradnju sa Zadrom i da u ABA ligu stiže iz Južne Koreje gde je u proseku beležio 14,4 poena i 10, 3 skokova po meču.
Onuaku je dres Hjustona nosio od 2016. do 2018. godine, dok je sa U 19 reprezentacijom SAD osvojio zlato na SP u Grčkoj 2015. godine.
Onuaku je igrao i za A selekciju u sklopu kvalifikacija za odlazak na SP u Kinu i tada se mnogo pričalo o načinu na koji izvodi slobodna bacanja, pa će publika i u ABA ligi uživati u njegovim čarolijama.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
RUSIJA U ŠOKU: Ovome se nije nadala! Evo šta su Englezi upravo uradili Rusima!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Engleske. I to baš na početku velikog događaja, a od dans je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026.
06. 02. 2026. u 17:00
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (1)