EVROLIGA: Zenit pobedio Baskoniju u Španiji
KOŠARKAŠI Zenita pobedili su večeras Baskoniju u gostima sa 77:70, u zaostaloj utakmici trećeg kola Evrolige.
Foto: Evroliga
Najefikasniji u Vitoriji u pobedničkom timu bio je Mateuš Ponitka sa 18 poena.
Zenit je zabeležio petu pobedu, uz dva poraza ove sezone iz sedam utakmica.
Baskonija ima četiri pobede i pet poraza.
Preporučujemo
TREĆI UBEDLjIV PORAZ FENERBAHČEA: Tim Igora Kokoškova poražen od Reala
20. 11. 2020. u 23:18
HRABRA ZVEZDA PALA U BLAUGRANI: Loše prvo poluvreme koštalo crveno-bele
20. 11. 2020. u 22:54 >> 22:55
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)