TRAGEDIJA LEGENDARNOG HRVATSKOG KOŠARKAŠA: Najbolji prijatelj Dina Rađe preminuo od korone!
LEGENDARNI hrvatski košarkaš Dino Rađa na Fejsbuku se oprostio od dugogodišnjeg prijatelja Vlade, motoriste koji je preminuo od posledica zaraze korona virusom.
Foto: Dino Rađa/Facebook
Dino i Vlado zajedno su proputovali brojne destinacije na motoru, među kojima je i najsevernija tačka Evrope, Nordkap u Norveškoj.
- Dragi i dobri moj Vlado. Evo plačem od jutros od tuge i jada. Pola sveta smo prošli zajedno na motoru. Od Nordkapa do Maroka, a da ne govorim ove bližnje austrijske, slovenačke, bosanske puteve.
Nikad pušio, nikad pio, živeo zdravo i radio do pre 7 dana normalno. I onda dođe prokleta korona i u par dana ode naš Vlado. Za ne poverovati.
Jedan od boljih ljudi koje sam u celom životu upoznao. Dobar, pošten, radišan... Ma nemam reči. Samo ogromnu tugu šta me neće više nikad dočekati na aerodromu i poželiti srećan put.
Familiji i svim prijateljima bajkerima veliko saušešće, a tebi neka bolja cesta tamo gore. RIP - napisao je na svom Fejsbuku legendarni košarkaš.
Preporučujemo
SJAJNA PARTIJA „MALENIH” : Ubedljiv trijumf košarkašica Kraljeva protiv Crvene zvezde
18. 12. 2020. u 19:06
NOVO PRIZNANjE ZA SRPSKOG KOŠARKAŠA: Jokić je najbolji centar NBA lige
18. 12. 2020. u 18:25
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (2)