PAVIĆEVIĆ: Uskraćena su mi ljudska prava
KOŠARKAŠI Mornara ispustili su u samoj završnici utakmice veliko vođstvo protiv Igokee, a to se na rkaju nikako nije dopalo strategu Barana Mihailu Pavićeviću.
Foto: Printskrin/Twitter/@Eurohoopsnet
- Evropskim zakonom o ljudskim pravima dozvoljena je sloboda govora. Meni je, na žalost, pravilnikom ABA lige to pravo uskraćeno. Da ne bih stvarao troškove sebi i klubu, odgovor na pitanje kakva je utakmica je sledeći - rekao je Mihailo Pavićević i otišao.
Pavićevićeva izjava odnosi se na njegovo isključenje u utakmici protiv Crvene zvezde u Baru, kada su isključeni i njegov brat Đorđija i pomoćni trener Mornara, ali i Zvezdin strateg Dejan Radonjić.
Preporučujemo
ABA IZREKLA KAZNE: Zvezda i Radonjić simbolično, Mornar i Pavićevići drakonski
29. 01. 2021. u 22:01
VATREN DOČEK U BARU: Delije priredile bakljadu ljubimcima ispred hale Topolice (VIDEO)
24. 01. 2021. u 19:37
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)