VELIKO PRIZNANJE! Nikola Jokić u Kući slavnih
09. 02. 2021. u 18:45
NAJBOLjI srpski košarkaš Nikola Jokić dobio je veliko priznanje posle sjajnih igara za Denver Nagetse.
Povezane vesti

JA MOGU I DA ODEM, ZNATE! Urnebesan intervju Cicipasa posle meča sa Simonom
PETI nosilac na AO Stefanos Cicipas oduševio je navijače na Rod Lejver areni spektakularnom partijom protiv veterana Žila Simona, ali je posle meča dao intervju koji je izazvao pomešana osećanja - neke je oduševio, a neki su se na njega naljutili.
09. 02. 2021. u 15:46
Najnovije iz rubrike

LIGA ŠAMPIONA! Galatasaraj šokirao Liverpul, Pafos ubedljivo poražen od Bajerna, Atletiko lako sa Frankfurtom
Počelo je drugo kolo Lige šampiona, a u utorak je odigrano devet utakmica.
30. 09. 2025. u 23:00

"NAŠA ODBRANA NIJE BILA DOVOLJNO DOBRA..." Janis Sferopulos nakon poraza Zvezde u prvom kolu Evrolige
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u prvom kolu Evrolige od Milana sa 92:82, a nakon meča utiske je sumirao trener crveno-belih Janis Sferopulos.
30. 09. 2025. u 22:45

KOŠMARNO VEČE ZA CRVENU ZVEZDU: Nikako ne izgleda dobro povreda Hasijela Rivera (FOTO) + (VIDEO)
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u prvom kolu Evrolige od Milana sa 92:82, međutim crveno-beli su doživeli još jedan peh.
30. 09. 2025. u 22:23

OGLASIO SE ALIMPIJEVIĆ! Evo šta je rekao novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije
Srpski stručnjak, Dušan Alimpijević, novi je selektor košarkaške reprezentacije Srbije.
30. 09. 2025. u 22:00

POČINJE ABA LIGA! Rekorde drže Partizan i Crvena zvezda
Regionalna košarkaška ABA liga počinje u petak utakmicama Igokea - FMP i Beč - Ilirija i ulazi u svoju 25, jubilarnu sezonu, u kojoj će Partizan pokušati da osvoji rekordnu devetu titulu, a Crvena zvezda uz napad na pehar želi i da produži rekord po broju pobeda u takmičenju.
30. 09. 2025. u 21:28
Komentari (0)