TEŠKA MISIJA U UŽICU Košarkaši Sloge nastavljaju borbu za opstanak
17. 02. 2021. u 20:05
Posle poraza od lidera, ekipe Mladosti iz Zemuna, u meču u kojem su prokockali prednost od čak 17 poena, košarkaši kraljevačke Sloge nemaju mnogo vremena da tuguju za prosutim bodovima.
Povezane vesti

DEFINITIVNO BEZ PUBLIKE Gradonačelnica Atlante donela odluku o ol stars meču
GRADONAČELNICA Atlante Keiša Lens Botoms izjavila je da na NBA ol star utakmici neće biti dozvoljeno prisustvo publike.
16. 02. 2021. u 21:21

KOKOŠKOV PRED FINIŠ KVALIFIKACIJA: Ne postavlja se pitanje energije i entuzijazma
SELEKTOR košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov rekao je danas da su kvalifikacije veliki izazov i da ekipa ima motivaciju i entuzijazam.
16. 02. 2021. u 11:01
Najnovije iz rubrike

ITALIJA U NEVERICI: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)
Teniski svet je u avgustu potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, potom je za to saznao čitav svet - i to kada je Italijan oslobođen optužbi. Morao je, istina, da malo pauzira između Australijan opena i Rolan Garosa, a povratak "belom sportu" proslavio je - uplovljavanjem u novu vezu.
21. 07. 2025. u 12:32

KAKAV ŽREB! Crvena zvezda dobila rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona
CRVENA zvezda je saznala ime protivnika u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
21. 07. 2025. u 12:13 >> 12:13

SRBIN JE MISTERIJA! Evo kada se rešava sudbina Dušana Vlahovića
Dušan Vlahović je ponovo u centru pažnje italijanske fudbalske javnosti dok Juventus traži način da reši njegov status pre početka nove sezone.
21. 07. 2025. u 11:41

NAJEMOTIVNIJI TRANSFER LETA! Riki Rubio se vratio gde je sve i počelo
Jedna od najemotivnijih priča evropske košarke dobila je nastavak - Riki Rubio (34), čudo od deteta koje je sa samo 14 godina i 11 meseci debitovalo u ACB ligi, vratio se tamo gde je sve počelo - u Huventud iz Badalone.
21. 07. 2025. u 11:25

ODLIČAN REZULTAT: Bronza za Tibilova u Budimpešti
Reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom Georgi Tibilov osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 60 kilograma na izuzetno jakom turniru iz renking serije u Budimpešti.
21. 07. 2025. u 10:44
Komentari (0)