SRBIN JOŠ DVE GODINE U MORNARU: Barani produžili ugovor sa odličnim šuterom

SRPSKI košarkaš Marko Jeremić produžio je ugovor s Mornarom na još dve godine, saopštio je klub iz Bara.

СРБИН ЈОШ ДВЕ ГОДИНЕ У МОРНАРУ: Барани продужили уговор са одличним шутером

FOTO: Mornar/MEDIA Pro/ABA liga

Ovaj 30-godišnji Novosađanin prošlog leta je stigao u Bar, a u ABA ligi ove sezone prosečno je beležio 8,4 poena po meču.

Jeremić je u novembru prošle godine debitovao u dresu reprezentacije Srbije u kvalifikacijama za Evrobasket.

Očigledno da su u crnogorskom klubu zadovoljni igrama bivšeg igrača FMP-a koga posebno krasi odličan šut za tri poena.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

(Tanjug)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest