NBA LIGA U NEVERICI: Poginuo veliki košarkaški talenat!
AMERIKU je pogodila velika sportska tragedija, u saobraćajnoj nesreći stradao je košarkaš Teren Klark.

FOTO: Printskrin
Klark je imao samo 19 godina i velike NBA snove, planirao je i da izađe na naredni draft sa Kentakija, a njegova pogibija u Los Anđelesu zavila je u crno američku košarku, pa je u senku bačena i poslednja NBA noć, u kojoj je odigrano šest mečeva.
- Teško mi je, nije mi dobro. Mladi momak kog smo svi voleli, izgubio je život prerano, svi snovi i nade su bili pred njim. Terens Klark je bio divno dete, neko ko je ispunjavao sve prostorije u koje uđe, svojom ličnošću, osmehom, radošću. Ljude je privlačio, i sada je teško prihvatiti ovu vest. Svi smo u šoku, rekao je legendarni trener Džon Kalipari.
Dodaje da je ekipa teško podnela ovu vest.
- Saigrači i braća su ga obožavali. Znaju njegovi iz porodice da smo tu za njih, šta god da im treba. Idem u Los Anđeles da budem uz mamu i porodicu. Ovo je težak period za sve, rekao je Kalipari.
U poslednjoj sezoni, posle povrede desne noge, odigrao je šest mečeva uz prosek od 9.6 poena, 2.6 skokova i 2 asistencije.
Predviđana mu je svetla NBA budućnost, on je u martu mesecu najavio izlazak na naredni NBA draft.
Vest je pogodila brojne NBA zvezde, tako i Lebrona Džejmsa, kao i njegovog sina, Donovana Mičela...
Preporučujemo

VUČEVIĆ BLIZU TRIPL-DABLA: Dončić upropastio povratak Dejvisa i srušio Lejkerse
23. 04. 2021. u 07:57

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)