ZVEZDINA NOĆNA MORA U PODGORICI: Kada vide ko sudi u Morači crveno-belima neće biti dobro
KOŠARKAŠI Crvene zvezde su pobedom u veoma neizvesnom drugom meču finala ABA lige, poveli sa 2:0 u seriji.

Foto: N.Paraušić
Heroj ovog trijumfa bio je definitivno Ognjen Dobrić koji pruža izvanredne partije i za sada je glavni kandidat za MVP-ja finala, naravno uz uslov da Zvezda osvoji titulu.
Treći duel, koji crveno-belima može da donese pehar, igra se u Podgorici u subotu od 20.30. Iako se nije našao u prva dva meča, arbitar koga navijači Zvezde ni malo ne vole, Damir Javor, deliće pravdu na trećoj utakmici finala.
Uz njega su tu Matej Boultauzer i Sreten Radović, koji su odabrani da sude ovogodišnji F4 Evrolige, tako da kvaliteta sigurno neće nedostajati.
Ruku na srce, u prva dva meča je retko ko imao zamerku na suđenje. Sve je počelo sa postavom Saša Pukl, Tomislav Hordov i Josip Radojković koji su odlično delili pravdu na samom startu serije.
U istom ritmu su nastavili Ilija Belošević, Miloš Koljenšić i Milan Nedović, a nadamo se da ni posle treće utakmice, niko neće moći da kaže lošu reč o suđenju.
Preporučujemo

ZVEZDA VEĆ ŠAMPION? Crveno-beli imaju sedam od sedam kad povedu 1:0 u finalnoj seriji
18. 05. 2021. u 10:10

SPORTSKI DIREKTOR ABA LIGE O FINALU: Ako bude uvreda sudije će isprazniti dvoranu
14. 05. 2021. u 13:07

SPEKTAKL NA "ENFILDU": Posrnuli Liverpul u panici, Junajted gleda na to kao šansu za veliki povratak!
DVA najveća engleska kluba ukrstiće koplja od 17 časova i 30 minuta na čuvenom stadionu u apsolutnom derbiju osmog kola Premijer lige.
19. 10. 2025. u 07:30

VANREDNO SAOPŠTENjE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem
Nakon poraza od Albanije i po povratku reprezentacije iz Andore u Beograd, Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije na današnjoj sednici u Staroj Pazovi, doneo je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom A reprezentacije Draganom Stojkovićem, bez ikakvih daljih obaveza FSS prema njemu.
17. 10. 2025. u 16:16

"Danas đavo posebno uživa u tim našim SLAVAMA - ti ljudi su obmanuti!"
OTAC Rafailo Boljević upozorava da mnogi Srbi danas slavom više zavaravaju demone nego što slave Boga. Svetitelj se često izruguje kada se slava pretvori u paganski događaj.
19. 10. 2025. u 10:46
Komentari (0)