KRAJ ZA BARNU! Reprezentativac Srbije 30. u kvalifikacijama na 50 metara slobodno

Марко Паунић
Marko Paunić

01. 08. 2024. u 11:59

Reprezentativac Srbije u plivanju Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu.

КРАЈ ЗА БАРНУ! Репрезентативац Србије 30. у квалификацијама на 50 метара слободно

FOTO: EPA

Barna je osvojio peto mesto u sedmoj kvalifikacionoj grupi, pošto je 50 metara isplivao za 22,19 sekundi. On je na kraju u kvalifikacijama osvojio 30. mesto.

Najbrže vreme u kvalifikacijama imao je Australijanac Kameron Mekvoj (21,32 sekunde).

Polufinala su na programu večeras od 20.46 časova.

BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE! Rusi ne mogu da veruju šta je fudbalska reprezentacija Srbije doživela od FIFA i UEFA!

RUSIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE! Rusi ne mogu da veruju šta je fudbalska reprezentacija Srbije doživela od FIFA i UEFA!

Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo su za naš nacionalni tim završene neuspešno: Srbija nije uspela da izbori odlazak na Mundijal koji je na programu 2026. godine, a "druga staza", putem Lige nacija, ostala je zatvorena za "orlove" jer će njome na šampionat planete otići čak i slabije selekcije od njih - zahvaljujući neverovatnim pravilima FIFA i UEFA. I, Rusija je prilično začuđena time.

18. 11. 2025. u 19:00

Komentari (0)