LOŠI USLOVI NA OLIMPIJSKIM IGRAMA U PARIZU?! Svetski rekorder spava u parku zbog neudobnog kreveta (VIDEO)
Svetski rekorder na 100 metara leđno, Tomas Čekon, spava u parku. On kao i mnogi drugi sportisti su se žalili na loše uslove u Parizu, neudobne krevete, neukusnu hranu kao i mnoge druge stvari, te je on odlučio da prespava pored klupe.
Foto: Tviter/Printskrin/lovesetmefree
– Ne tražim izgovore, svi smo u istim uslovima, ali su stvarno loši – izjavio je Čekon.
Saudijski veslač Husein Alireza, snimio je Čekona, kako spava u parku pored klupe, te je bio zapanjen prizorom koji je video.
BONUS VIDEO: "NADAMO SE DA ĆE KOLENO SARAĐIVATI" Milena i Miloš iz Niša pred finale Olimpijskih igara
GRADSKI DERBI ZA MESTO U FINALU: Arsenal ima prednost iz prvog meča, ali "plavci" se neće predati bez velike borbe
Arsenal i Čelsi sastaju se u revanšu polufinala EFL kupa na "Emirejtsu", a domaći tim u Londonu ima blagu, ali vrednu prednost iz prvog meča. "Tobdžije" su na "Stamford bridžu" slavile sa 3:2 i sada im je dovoljan i remi kako bi izborile plasman u finale i napale prvi trofej ove sezone.
03. 02. 2026. u 07:00
GROBARI SE TUKLI SA POLjSKIM HULIGANIMA! Tuča navijača o kojoj priča Evropa (FOTO)
Jedna tuča navijača izazvala je veliku pažnju među evropskim huliganima.
04. 02. 2026. u 18:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)