KOVAČ ZVANIČNO TRENER BELHATOVA: Poljski klub da je potpisao ugovor sa selektorom srpskih odbojkaša

Slobodan Krstović

10. 08. 2021. u 15:21

ONO što se mesecima pričalo, juče je potvrđeno. Selektor odbojkaša Srbije Slobodan Kovač je i zvanično novi strateg SKRA Belhatova.

КОВАЧ ЗВАНИЧНО ТРЕНЕР БЕЛХАТОВА: Пољски клуб да је потписао уговор са селектором српских одбојкаша

Atanasijević i selektor Kovač Foto M. Vukadinović

 Čuveni poljski klub je ranije angažovao našeg korektora Aleksandra Atanasijevića. Kormilar "orlova" i udarna igla naše selekcije već su sarađivali godinama u Peruđi.

Kovač koji je počeo u kragujevačkom Radničkom, a trenersku karijeru izgradio u Italiji, je već radio u Poljskoj, pošto je u sezoni 2019/20. trenirao Jastržebski.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!