NAŠA ŠTAFETA STARTUJE NA SP: Srbi gledaju ka finalu
VELIKI izazov za srpsku štafetu na 4h100 m slobodno na 19. SP u Budimpešti. Andrej Barna, Velimir Stjepanović, Nikola Aćin i Uroš Nikolić pokušaće sutra u 11.29 u kvalifikacijama da izbore finale, koje je na programu od 19.36 u "Dunav areni".
FOTO: OKS
Srbi će plivati u drugoj kvalifikacionoj trci, u kojoj su još štafete Hongkonga, Vijetnama, Mađarske, SAD, Australije, Brazila, Izraela i Kine.
- Biće veoma teško. Imamo šansu, ali ne pitamo se samo mi. Iskreno, ništa ne mogu da obećam, osim da ćemo da damo sve od sebe i da ćemo učiniti sve da budemo što brži. U svakom slučaju trka će da bude uzbudljiva - naglašava iskusni Velimir Stjepanović.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)