NISMO POSLEDNJI: Srbija je nekada bila vaterpolo sila, a sada jedva pobegla od "fenjera"
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je sedmo mesto na Svetskom kupu u Los Anđelesu, pošto je savladala Nemačku 15:8 (3:1, 2:3, 7:2, 3:2).

FOTO: VSS/A. Krupanić
Nakon razočaravajućih poraza protiv SAD u četvrtfinalu, potom i Rumunije u razigravanju od petog do osmog mesta, srpski tim je ipak upisao jednu pobedu na završnom turniru i izbegao poslednju poziciju.
Nikola Jakšić bio je najefikasniji sa četiri pogotka, po tri su postigli Strahinja Rašović i Radomir Drašović, a dva Marko Radulović.

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za utorak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
03. 06. 2025. u 07:00

NE VOLE GA UKRAJINCI, NE PODNOSE GA RUSI, A ON... Novi predsednik Poljske je - čuveni fudbalski huligan?!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske.
02. 06. 2025. u 16:38

OTKRIVENA PODZEMNA SOBA U UKRAJINI: Bila zatrpana 300 godina - čemu je služila? (FOTO)
SKRIVENA ispod zamka u istorijskom gradu Galiču, u zapadnoj Ukrajini, misteriozna soba bila je zatrpana zemljom i otpadom poslednjih 300 godina, a sada je napokon oktrivena.
02. 06. 2025. u 10:54
Komentari (1)