VELIKI USPEH SINANČEVIĆA: Srpski atletičar u finalu Svetskog prvenstva
SRPSKI atpetičar Armin Sinančević plasirao se u finale u bacanju kugle na Svetskom prvenstvu u Budimpešti.
FOTO: AP/Tanjug
Hitac od 20,92 metra bio je dovoljan momku iz Prijepolja da se nađe među 12 najboljih u ovoj disciplini. On je u ukupnom plasmanu zauzeo devetu poziciju.
Drugi srpski predstavnik Asmir Kolašinac zauzeo je 19. mesto sa prebačenih 20,01 metar, što nije bilo dovoljno za plasman u finale.
Najbolji rezultat u kvalifikacijama ostvario je Brazilac Darlan Roman, koji je kuglu bacio 22,37 metara.
Sinančević će se u finalu takmičiti večeras od 20.35.
BONUS VIDEO: Košarkaši Srbije krenuli put Kine
SPEKTAKL U MADRIDU: Čolo Simeone pokušava da zaustavi Barselonu i tako pomogne Realu u pohodu na titulu
U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Atletiko Madrid će ove večeri na stadionu "Metropolitano“ ugostiti Barselonu, lidera La lige, u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na rasplet zanimljive šampionske trke (21.00).
04. 04. 2026. u 07:20
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)