GRBIĆ IZABRAO TIM ZA KINU: Selektor odbojkaša Poljske na kvalifikacije za Olimpijske igre ne može da računa na Kureka
SLAVLjE je prošlo, sledi novi izazov za Nikolu Grbića. Selektor odbojkaša Poljske izabrao je tim za kvalifikacioni turnir za odlazak na Olimpijske igre, koji će se odigrati u Kineskom Sijanu. Naša legenda ne može da računa na povređenog kapitena Bartoša Kureka, pa je na put poveo Bolađa.

FOTO: Profimedia
Osim te promene u timu su igrači koji su pre desetak dana doneli Poljskoj drugu titulu prvaka Evrope. Na spisku: Januš i Lomač (tehničari), Huber, Klos, Kohanovski (blokeri), Kačmarek, Bolađ (korektori), Zatorski, Popivčak (libera), Slivka, Bedronž, Fornal, Leon, Semjenuk (primači).
Za dva mesta koja vode u Pariz Poljaci će se boriti sa Argentincima, Holanđanima, Kanađanima, Bugarima, Belgijancima, Kinezima i Meksikancima.

TIM IZ KOMŠILUKA GRABI KA LIGI ŠAMPIONA: "Zelena šuma" je na prvom meču pokazala da je daleko kvalitetniji rival
FUDBALERI Ludogoreca će pokušati da odbrane gol prednosti protiv Dinamo Minska sa kojim se sastaju u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona (20.45).
16. 07. 2025. u 08:18

VUČEVIĆ OTKRIO IGRA LI NIKOLA JOKIĆ NA EVROBASKETU! Crnogorac zapanjio Srbiju
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, bio je jedna od tema o kojoj je govorio njegov imenja Vučević, zvezda crnogorske reprezentacije.
16. 07. 2025. u 20:05

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)