JAKŠIĆ U TIMU SVETA: Kapiten Srbije u idealnoj postavi u izboru portala "Total vaterpolo"
NIKOLA Jakšić je u idealnoj postavi u izboru portala "Total vaterpolo". Kapiten Srbije je osvojio šesto mesto sa 21 poenom. Strahinja Rašović je 10. sa 13 poena. Najbolji je Mađar Gergo Zalanki sa 179 poena. Drugi je Felipe Perone (Španija) sa 70, a treći Alvaro Granados (Španija) sa 49 poena.

FOTO: AP
Idealni tim po "Total vaterpolu": Zervades (Grčka), Granados (Španija), Halok (SAD), Zalanki (Mađarska), Perone (Španija), Jakšić (Srbija), Papanastasiju (Grčka).
Kod dama najbolja je Simona van der Krats (Holandija). Druga je Špankinja Judit Forsa, a treća Mađarica Rita Kešhejli.

KO ĆE NA ZVEZDU U PLEJ-OFU: Kijevljani su favoriti, ali ni Kiprani nisu bez šansi
IAKO su oba tima već obezbedila učešće u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja, ulog u ovom dvomeču je ogroman – pobednik ide u plej-of Lige šampiona, gde će igrati protiv boljeg iz duela Crvena zvezda – Leh Poznanj.
05. 08. 2025. u 07:09 >> 01:36

RUSI MIRE SRPSKE I POLjSKE HULIGANE? "Vri" među navijačima pred Leh - Crvena zvezda!
Ko pravi najbolje koreografije na Balkanu? Mnogi balkanski navijači će reći - Zvezdine "delije". Ali, uskoro će one da "odmere snage" sa nekim ko je i sam impresivan po tom pitanju. A ko je, za mnoge balkanske navijače, istinski strah i trepet.
04. 08. 2025. u 20:00

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)